chamfron گرگان گالیکش مسابقه مقام قهرمانی

chamfron: گرگان گالیکش مسابقه مقام قهرمانی گلستان گرگان قهرمان مسابقات

گت بلاگز آذربایجان غربی هرکس بخواهد به کشور عزیزمان ایران صدمه بزند سپاه در برابرش می‌ایستد

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: هرکس بخواهد به کشور عزیزمان ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی صدمه بزند سپاه در برابرش با قاطعیت می‌ایستد

هرکس بخواهد به کشور عزیزمان ایران صدمه بزند سپاه در برابرش می‌ایستد

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛سردار حسین سلامی در مراسم افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و مردمیاری و توسعه کشاورزی در شهرستان پلدشت گفت: امروز یکی از پر افتخار ترین روز تاریخ اسلام و کشور عزیزمان ایران هست، سالروز آفرینش یک حماسه ای بی نظیر و با شکوه که طی آن خرمشهر به عنوان نگین زیبای انگشتری کشور عزیزمان ایران اسلامی آزاد شد .

وی با تبریک فرارسیدن ایام معنوی ماه رمضان ماه کم کردن و ضیافت الهی را افزود: به فضل الهی امروز کشور ما صاحب اعتبار بی نظیر در نظام جهانی است و ما امروز بیش از هر وقت دیگری صاحب شکوه، اقتدار، اعتبار، منزلت و موقعیت در دنیا هستیم.

سردار سلامی با اشاره به اینکه امروز تاثیر قدرت نظام و انقلاب از مرزهای ملی کشور عزیزمان ایران به هزاران کیلومتر آن سوی مرزهای کشور نیز توسعه یافته است گفت: ما توانسته ایم به یک قدرت منطقه ای بزرگ و یک قدرت مطرح در سطح جهات تبدیل شویم و با سیاست قدرت های مستکبر درگیر شده است و این سیاست ها را متوقف و آرزوهای دشمن را دفن کنیم .

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: ما توانسته ایم از مرز اراده دشمن جهت انزوای سیاسی و حصر اقتصادی عبور کنیم و اراده دشمن را بشکنیم، و ما نقطه محوری دستور کار همه قدرت های بزرگ در دنیا و منطقه بوده و هستیم .

هرکس بخواهد به کشور عزیزمان ایران صدمه بزند سپاه در برابرش می‌ایستد

وی با بیان اینکه ما اکنون در شرایط جنگ احزاب هستیم افزود: ما در شرایط یک جنگ اقتصادی واقعی جهانی به سر می بریم جنگی که حتی اگر علیه آمریکا اعمال می شد مطمئنا تمام نمادهای ظاهری این امپراطور به ظاهر بی رقیب تاریخ فرو می ریخت.

سردار سلامی گفت: ولی توانسته ایم به رغم تمام موانع جایی که حتی دانشمندان ما را در خیابان ها ترور می کردند به مرزهای دانش های نوین برسیم و در فناوری پیشرفت کنیم.

وی امنیت و پیشرفت را دو شاخص اساسی کشورهای پیشرفته بیان کرد و اظهار داشت: ولی این اوضاع امروز حتی در اروپا هم وجود ندارد چراکه که دیروز شاهد انفجار بزرگ در منجستر انگلستان بودید و این یک معنای بزرگ است که حتی کشورهایی که همواره لنگرگاه امنیتی دنیا بوده اند امروز با فروپاشی نظام امنیتی خود مواجه هستند ولی کشور عزیزمان ایران در سخترین و پیچیده ترین شرایط امنیتی که دشمن های بزرگ و کوچک همه صف کشیده اند تا این کشور را نا امن کنند در یک عملیات سیاسی بزرگ یعنی انتخابات امنترین موقعیت را تجربه می کند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما در حال ساختن یک تمدن هستیم ،در حال بزرگ شدن هستیم و کشور عزیزمان ایران قد کشیده است بزرگ شده است پشرفت کرده و قدرتمند است بطوریکه در گردهمایی پنچاه ریس کشور در عربستان تنها حرفی که زده شد این بود که کشور عزیزمان ایران دارای قدرت مهار ناپذیر است .

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: هرکس بخواهد به کشور عزیزمان ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی صدمه بزند سپاه در برابرش با قاطعیت می‌ایستد

وی تصریح کرد: بنابراین این جهت ما افتخار بزرگ است که امروز همه قدرتها قدرت ما را به رسمیت می شناسند .

سردار سلامی با اشاره به نقش رهبر معظم انقلاب در مدیریت و راهبری کشور نیز اظهار داشت: مقام معظم رهبری رهبری حکیم درمند، دلسوز ،منطقی منطق وحی، صاحب تقوای الهی است که جز عزت، کرامت، شرف، اعتبار، منزلت و پیشرفت این ملت و ملل مسلمان به چیز دیگری نمب اندیشد.

وی گفت: اگر به مفاهیم ارزشمند و کلیدی رهبر نگاه کنیم استحکام ساخت درونی نظام ، عوض کردن هندسه قدرت دنیا ، اقتصاد مقاومتی ـ اقدام و عمل، تولید و اشتغال محرومت زدایی فقر زدایی و حمایت از مستضعفان مظلومان که زیباترین مائده و حقیقتا یک موهبت الهی است.

وی با بیان اینکه شخصیت رهبری نافذ است و در متن جامعه حرکت و ذهن ها را ساخته و قلب ها را متحول می کند گفت: و سپاه به این اندیشه ها اعتقاد است و اینها نظام باورهای سپاه است جهت همین این عنوان لباس سپاه را هم به لباس سربازی جانبازی و فداکاری و گذشت و ایثار تبدیل می کند و هم به لباس خدمت ، سپاه این ایده را در ذهن دارد هم امن کند و هم بسازد .

وی افزود: امروز در نیروی زمینی ما دیگر امنیت آن معنای سنتی و نظامی خشک را از دست داده است و همانطوریکه سردار اوصانلو نیز فرمودند خدمت دوستی و فداکاری اجزای مهم امنیت هستند .

وی گفت: امروز می بینید قرارگاه سازندگی سپاه پروژه های معظمی را اجرا می کند که روزگاری در تصور ما آرزویی بیش نبود ساخت بزرگترین پالایشگاه تولید نفت دنیا با مدرن ترین تجهیزات و سیتم ها با طراحی داخلی ستاره خلیج فارس که این واقعا یک افتخار شگفت انگیز است و نمونه هایی از این دست است.

هرکس بخواهد به کشور عزیزمان ایران صدمه بزند سپاه در برابرش می‌ایستد

وی افزود: ما البته تنها به پروژه های بزرگ فکر نمی کنیم ما با فقر ، دشمن های و محرومیت می جنگیم و هرکجا هر کسی بخواهد به ملت کشور عزیزمان ایران صدمه بزند ما آنجا هستیم محکم و مستحکم با اراده و مصمم به پیروزی ایمان داریم .

سردار سلامی خاطرنشان کرد: ما می دانیم هنگامی که توکل می کنیم شکست نمی خوریم چون در منطق اسلام شکست معنا ندارد و امروز نیز می بینیم چتر مهر و دوستی سپاه گسترده است می سازد امنیت می افریند خدمت می کند امداد می کنذدد بیمارستان های صحرایی نیروی زمینی سپاه در منطقه غوغا می کند بی منت و خالصانه جهت خدا .

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: این منطق و مشی ما است و تعالیم ائمه(ع) به ما می گوید و امام(ره) به ما وصیت کرده که به محرومان خدمت کنیم و رهبر معظم انقلاب نیز توصیه اکید فرموده اند که ما نیز به جان می خریم.

انتهای پیام/م

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: هرکس بخواهد به کشور عزیزمان ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی صدمه بزند سپاه در برابرش با قاطعیت می‌ایستد

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | اسلامی | سپاه پاسداران | آذربایجان غربی | ارومیه | جانشین فرمانده کل سپاه | محرومیت زدایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog