chamfron گرگان گالیکش مسابقه مقام قهرمانی

chamfron: گرگان گالیکش مسابقه مقام قهرمانی گلستان گرگان قهرمان مسابقات

گت بلاگز اخبار حوادث متهم به قتل ، رپر&quot، شرط بخشش &quot

اولیای دم پرونده فوت پیرمرد در درگیری با خواننده رپ، با مراجعه به دادسرا اعلام کردند در صورتی که حمیدرضا واقعیت را بگوید، راجع به بخشش او تصمیم‌گیری می‌کنند. آن

متهم به قتل ، رپر&quot، شرط بخشش &quot

شرط بخشش "رپر" متهم به قتل

عبارات مهم : ایران

اولیای دم پرونده فوت پیرمرد در درگیری با خواننده رپ، با مراجعه به دادسرا اعلام کردند در صورتی که حمیدرضا واقعیت را بگوید، راجع به بخشش او تصمیم گیری می کنند. آنها از مادر این خواننده نیز شکایت کردند.

به گزارش جام جم ؛ حمیدرضا ۲۴ ساله و خواننده رپ، ۲۴ مرداد امسال در جریان درگیری با شوهر مادرش در منزل خیابان ملاصدرا، منجر به فوت وی شد.

متهم به قتل ، رپر&quot، شرط بخشش &quot

با وقوع این جنایت و تشکیل پرونده قضایی در شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، با دستور بازپرس سجاد منافی آذر، حمیدرضا به اتهام قتل عمد بازداشت شد.

او در جریان تحقیقات قضایی ـ پلیسی اعلام کرد بود، زمانی که متوجه شد درگیری و دعوا میان مادرش و شوهر او رخ داده جهت ترساندن پیرمرد به منزل او رفته که با وی درگیر شده است و منجر به فوت پیرمرد شده است است.

اولیای دم پرونده فوت پیرمرد در درگیری با خواننده رپ، با مراجعه به دادسرا اعلام کردند در صورتی که حمیدرضا واقعیت را بگوید، راجع به بخشش او تصمیم‌گیری می‌کنند. آن

دیروز این خواننده رپ جهت ادامه تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته و مورد تحقیقات قرار داده شد و این بار هم اعلام کرد ناخواسته باعث فوت شوهر مادرش شده است است.

او به قاضی پرونده گفت: من با شوهر مادرم رابطه خوبی داشتم، ولی وی کمی با مادرم بدرفتاری می کرد. آن روز زمانی که متوجه شدم دوباره با مادرم درگیر شده است و کتکش زده، ناراحت شدم و جهت ترساندن وی به منزل آنها رفتم که میان ما درگیری رخ داد و نفهمیدم چطور شد که شوهر مادرم حالش بد شده است و با انتقال به بیمارستان بعد از سه روز فوت کرد.

وی افزود: من قصد نداشتم او بمیرد. خیلی پشیمانم و می خواستم فقط او بترسد. از فرزندان این مرد می خواهم که شرایط مرا درک کنند. من هم یک پسرم و زمانی که متوجه شدم مادرم را شوهرش کتک زده، خیلی ناراحت شدم. نمی توانستم قبول کنم که او مادرم را کتک بزند. کار من خیلی اشتباه بود و نباید با پدرشان درگیر می شدم. سهیل ـ یکی از پسران مقتول ـ خودش هم می دانست پدرش با مادرم دعوا می کند و او را کتک می زند.

متهم به قتل ، رپر&quot، شرط بخشش &quot

متهم به قتل ادامه داد: از روزی که بازداشت شده است ام، بعضی سایت ها و خبرگزاری ها مطالب غیرواقعی به نقل از مادرم و دیگر اعضای خانواده ام مطرح کرده اند که همگی دروغ است و آنها با خبرگزاری و سایت های خبری حرفی نزده اند. حرف هایی به دروغ از طرف خانواده ام نقل شده است که همین باعث شده است آبروی آنها زیاد برود و همچنین باعث ناراحتی خانواده مقتول شود. سایت ها به دروغ مطلبی منتشر می کنند که همین کارهای اشتباهشان باعث می شود من یک گام به اعدام نزدیک شوم. حتی از خانواده ام شنیده ام در سایت ها نقل شده است که علی دایی برایم وثیقه گذاشته و باعث آزادی ام شده است که این حرف ها دروغ است و من در بازداشت به سر می برم.

واقعیت را بگویند

در ادامه سهیل ۳۱ ساله که در یکی از شهرهای فنلاند زندگی می کند و برادر ۴۸ ساله اش توماس که ساکن برلین آلمان هست، در شعبه بازپرسی حاضر شده است و درخواست خود را به قاضی پرونده اعلام کردند.

اولیای دم پرونده فوت پیرمرد در درگیری با خواننده رپ، با مراجعه به دادسرا اعلام کردند در صورتی که حمیدرضا واقعیت را بگوید، راجع به بخشش او تصمیم‌گیری می‌کنند. آن

ابتدا سهیل، پسر کوچک خانواده به بازپرس جنایی گفت: من در فنلاند زندگی می کنم، خواهرم سمیرا هم در فنلاند زندگی می کند، ولی برادرم توماس در برلین است.

پدرم در آلمان مغازه عتیقه فروشی داشت. روزی که او فوت کرد، در کشور عزیزمان ایران نبودم و از طریق دوست خانوادگی مان متوجه فوت او شدم و روز بعد به کشور عزیزمان ایران آمدم. پدرم با ما و حتی حمیدرضا و خانواده اش بخوبی واکنش‌ها می کرد و هنوز نمی دانم چطور شده است که او فوت کرده هست. ما هنوز به خاطر این که خواهرمان به کشور عزیزمان ایران نیامده، جسد پدرمان را دفن نکرده ایم. ما از حمیدرضا و مادرش شکایت داریم که باعث فوت پدرم شدند.

متهم به قتل ، رپر&quot، شرط بخشش &quot

وی افزود: ما می خواهیم فقط حقیقت راجع به فوت پدرمان مشخص شود. اگر واقعا عمدی در کار بوده، مشخص شود. حمیدرضا و مادرش باید بگویند چطور شده است که با پدرم دعوا کرده و او به قتل رسیده هست. آنها اگر واقعیت را بگویند، ما حمیدرضا را می بخشیم، ولی اگر واقعیت ماجرا را برایمان نگویند ما نیز نمی توانیم او و مادرش را ببخشیم و آن موقع از طریق قانون با آنها برخورد خواهیم کرد. منتظر جواب پزشکی قانونی هستیم تا علت فوت پدرمان را مشخص کند. پدرم حتی چند سال قبل، قصد جدایی از مادر حمیدرضا را داشت که باز منصرف شد.

در ادامه «توماس» هم که فارسی بلد نبود و آلمانی حرف می زد، گفته های برادرش را تائید کرد و خواست که واقعیت ماجرای فوت پدرش مشخص شود تا بتواند راجع به بخشش حمیدرضا یا قصاص او تصمیم بگیرد. آنها همچنین از قاضی پرونده درخواست کردند جهت ساعاتی پلمب در منزل پدری ارزش باز شود تا آنها بتوانند کفن پدرشان، سند قبر او و سند مغازه متعلق به وی را در کشور آلمان بردارند که با خواسته آنها موافقت شد.

در فوت شوهرم نقشی نداشتم

در ادامه جلسه بازپرسی، مادر حمیدرضا به قاضی پرونده گفت: من ۱۴ سال پیش با مقتول آشنا شده است و ازدواج کردم. او هر لحظه هوای من و فرزندانم را داشت و خوبی های او را در زندگی مان فراموش نمی کنم. او با دیگران هم اخلاق خوبی داشت و با فرزند های دو همسر قبلی اش هم رابطه خوبی داشت. من در فوت شوهرم هیچ نقشی نداشته ام. شوهرم شب اول در بیمارستان حتی هوشیاری داشت. شوهرم به حمیدرضا که خواننده بود، خیلی افتخار می کرد. او حتی تصویر پسرم را در گوشی گوشی خود داشت و در کشور عزیزمان ایران و آلمان به افراد نشان می داد و می گفت این پسرم است و به این که او خواننده بود، افتخار می کرد. من یک مادرم و برایم خیلی سخت است که پسرم را در این وضع می بینم.

در آخر جلسه بازپرسی، جهت متهم به قتل قرار بازداشت موقت صادر و قرار شد که او به زندان رجایی شهر کرج انتقال یافته شود.

واژه های کلیدی: ایران | پرونده | خانواده | خواننده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog