chamfron گرگان گالیکش مسابقه مقام قهرمانی

chamfron: گرگان گالیکش مسابقه مقام قهرمانی گلستان گرگان قهرمان مسابقات

گت بلاگز فرهنگی هنری یادی از حماسه خرمشهر در «لبخند کارون»

ویژه برنامه تلویزیونی «لبخند کارون» به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، از شبکه افق پخش می‌شود.

یادی از حماسه خرمشهر در «لبخند کارون»

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان به نقل از روابط عمومی شبکه افق؛ حماسه آزادسازی خرمشهر یکی از نقاط عطف دوران دفاع مقدس هست، روزی که دشمن بعثی و حامیان غربی اش دریافتند نمی توان با زور اسلحه، انقلابی را که اعتبار مردمی دارد و رهبرش مرجع تقلیدی است که جز از خداوند نمی هراسد را شکست داد.

عبارات مهم : حماسه
آزادی شهر خون و قیام طی عملیات «الی بیت المقدس» از نظر نظامی اهمیت زیادی داشت، شهری که بعد از حمله نیروهای عراقی به وسیله جمعی از نیروهای داوطلب از شهرهای مختلف، به مدت 6 ماه و به صورت منزل به منزل در برابر دشمن مقاومت کرده بود.

پیام امام راحل در مورد این حماسه بزرگ هم دارای ابعاد و حرف های بسیار بود، ایشان در پیامی که سوم خرداد سال 1361 به مناسبت آزادسازی خرمشهر صادر کردند فرمودند «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

به همین مناسبت شبکه افق سیما تا پنجشنبه این هفته، خاص برنامه سالروز آزادسازی خرمشهر را به صورت زنده روی آنتن می رود.

این برنامه با عنوان «لبخند کارون» طی این روزها هر شب از استان خوزستان و کناره کارون پخش می شود و مشمول بر بخش های متفاوت همچون گفتگو با بعضی از فرماندهان و فاتحان خرمشهر، جُنگ شادی، اجرای خوانندگان بومی و ملی، میان برنامه های متفاوت و گزارش هایی از مناطق جنگی جنوب کشور خواهد بود.

نعمت الله مهدیانی تهیه کننده این خاص برنامه است و وحید ایمانی و احسان متولی هم اجرای آن را بر عهده دارند.

همچنین قرار است گزارشی از تشییع پیکر شهدای گمنام یادمان شهدای والفجر اروندکنار که چهارم خردادماه صورت می گیرد در قالب این برنامه روی آنتن شبکه افق برود.

«لبخند کارون» سه شنبه تا پنجشنبه این هفته هر شب ساعت 22:00 به صورت زنده از شبکه افق پخش می شود و تکرار آن هم ساعت 15:30 روز بعد خواهد بود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: حماسه | لبخند | خرمشهر | برنامه | خرمشهر | شبکه افق | لبخند کارون | آزادسازی خرمشهر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog