chamfron گرگان گالیکش مسابقه مقام قهرمانی

chamfron: گرگان گالیکش مسابقه مقام قهرمانی گلستان گرگان قهرمان مسابقات

گت بلاگز فضای مجازی فروشگاه اپل آمازون، امنیت اندروید را نشانه گرفت

کارشناسان امنیت مجازی استفاده از منابع نامعلوم بر روی گوشی یا تبلت را یکی از بدترین کارهایی می دانند که امنیت گوشی شما را به خطر می‌اندازد.

فروشگاه اپل آمازون، امنیت اندروید را نشانه گرفت

به گزارش خبرنگار حوزه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ هرچند که استفاده از منابع ناشناس و مجهول بر روی گوشی، امنیت گوشی را به خطر می اندازد و از نظر کارشناسان نیز استفاده از این برنامه ها به هیچ وجه توصیه نمی شود، با این حال، چندین سال است که آمازون از بازدیدکنندگان خود می خواهد که دقیقاً همین کار را انجام دهند و مسئله مهم نیز از همین جا شروع می شود.

آمازون در واقع از مشتریان خود می خواهد که اپلیکیشنی را روی گوشی خود راه اندازی کنند که به وسیله فروشگاه اپلیکیشن گوگل پلی بررسی و ارزیابی نشده است.

عبارات مهم : امنیت

گفتنی هست؛ با باز کردن درب گوشی اندروید یا تبلت خود به روی اپلیکیشن ها و بازی های خارج از حوزه حفاظتی گوگل، قطعاً باعث خواهد شد که دستگاه شما در برابر بدافزارها، آسیب پذیرتر شود. این حرف یک راز نیست بلکه یک هشدار است و شرکت ها و افراد زیادی نسبت به این نوع از خطرات هشدار داده اند.
از سویی دیگر، هنگامی که از سخنگوی آمازون خواسته شد که به سؤالی در این زمینه پاسخ دهد، وی اظهار داشت که میلیون ها نسخه از اپلیکیشن آندرگراند که مربوط به شرکت آمازون هست، روی گوشی های اندروید راه اندازی شده است است.
البته بخشی از این عنوان به این خاطر است که دسترسی به بعضی از اپلیکیشن های خود آمازون مانند آمازون پرایم ویدئو، صرفاً از طریق راه اندازی آندرگراند ممکن هست.
وی افزود: ولی مسئله فروشگاه اپلیکیشن آمازون نیست، بلکه حفره های امنیتی حاصل از آن است که بعد از نصب، گرفتار آنها می شوید.
چندین پژوهشگر شاخص در حوزه امنیت نظرشان این بود که استفاده از منابع ناشناس، امنیت را به خطر می اندازد.
کارشناسان عالی ترین راه جهت در امان ماندن از پرسشها امنیتی حاصل از این اپلیکیشن ها را از بین بردن آنها از تبلت یا گوشی هوشمند می دانند. در غیر این صورت هیچ تضمینی وجود ندارد که گرفتار بدافزارها نشوید.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: امنیت | آمازون | اندازی | استفاده | اندروید | فروشگاه | اپلیکیشن | اپلیکیشن گوگل پلی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog